Cesta, jak pozitivně ovlivnit své zdraví,
ducha i tělo....

Fitness centrum - novinky, akce

Slavíme čtvrté narozeniny ❣️

40 % sleva na všechny služby - kadeřnictví, pedikúra, kosmetika, fitko, platná od 13.11. do konce roku 2017.

Skvělá příležitost slavit s námi a vylepšit svůj vzhled pro období nadcházejícího adventu a Vánočních svátků

Připomínáme možnost podpory zdravotních aktivit ze strany zaměstnavatelů (FKSP) a zdravotních pojišťoven. Ptejte se, prosím, svých zdravotních pojišťoven a svých zaměstnavatelů!

Tělesná analýza

Jak jste na tom? Změříme Vám Vaše tělesné hodnoty!

Získaná data jsou dále vyhodnocována výživovým poradcem nebo osobním trenérem, a to s cílem nastavit nejvhodnější výživový či tréninkový plán.

Princip provedení analýzy digitální váhou TANITA:

Na základě odporu vodivosti nepatrného elektrického proudu Vám váha TANITA změří skutečné procento tělesného tuku, zobrazí procento vody a svalové hmoty v těle, DCI (denní příjem kaloríí, který je součtem kalorií pro základní metabolismus a kalorií, které jsou potřebné pro metabolismus spojený s fyzickou aktivitou během dne), i z něj vyplývající metabolický věk, viscerální tuk (tuk v oblasti břicha), a dokonce hmotnost kostí, svalů, procento tuku, a to odděleně pro jednotlivé končetiny a trup - tzv. segmentální analýza.

UPOZORNĚNÍ
Tělesnou analýzu digitální váhou TANITA nesmí podstoupit lidé s lékařským implantátem, například s podpůrným srdečním přístrojem. Váha totiž využívá slabý elektrický proud, který by mohl negativně ovlivnit činnost implantátu!

VÍCE K TÉMATU Výživové poradenství:

Výživové poradenství
Tělesná analýza
Ceník